148 DL - Dom + warsztat, do zamieszkania lub pod działalność

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 186m i budynek warsztatowo-magazynowy o powierzchni około 100m, na działce około 16a, zlokalizowany w Miłocinie /k Rzeszowa, niedaleko drogi wylotowej z Rzeszowa na Warszawę.
Dom z 1989 roku, murowany, kryty blachą, ocieplony, wymienione okna, centralne ogrzewanie węglowe i gazowe + kominek w salonie, ściany szpachlowane, w przedpokoju panele ścienne, na podłogach płytki i mozaika parkietowa w bdb stanie, w łazienkach, wc i kuchni płytki. W kuchni zabudowa na wymiar ze sprzętem agd, w przedpokoju szafa na wymiar. W domu znajduje się 7 pokoi, 2 łazienki (jedna z wanną i oknem, druga z prysznicem), wc, duża kuchnia, z jadalnią, spiżarnia, pomieszczenia gospodarcze. Dom posiada taras i trzy balkony.
Dom w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania.
Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.
Budynek gospodarczy murowany 2-kondygnacyjny, o powierzchni około 100m, w którym znajdują się 2 pomieszczenia garażowe i pomieszczenie magazynowe.
Całość ogrodzona, duża część wyłożona kostką brukową. Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość nadaje się zarówno do zamieszkania jak i pod działalność gospodarczą. Cena 830000zł
Oferta 148DL. Numer licencji zawodowej: 11628 AGENT NIERUCHOMOŚCI (dawne SELEO NIERUCHOMOŚCI)
Zapraszamy do nowej siedziby:
35-309 Rzeszów, ul. Podwisłocze 46 (budynek Super Nowości, obok Hotelu Prezydenckiego)
I piętro, pokój 111,
www.agent-nieruchomosci.com