100m2 Gdańsk Siedlce przy tramwaju umeblowane dwupoziomowe

Duże, przestronne i dobrze nasłonecznione, umeblowane, dwupoziomowe mieszkanie –
idealne w układzie 2+2 lub dla czworga studentów. Na poziom pierwszy o łącznej powierzchni 76 m2 składają się: • przestronny salon (25 m2) • duży pokój (15 m2) z przestronną szafą typu Komandor z drzwiami przesuwanymi (2,8m długości) • duża kuchnia (9 m2) ze sprzętem AGD wymienionym w 2011 roku (lodówka, zmywarka, płyta+piekarnik, mikrofalówka) połączona z jadalnią o powierzchni 13 m2 • łazienka (6 m2) z wanną i kabiną prysznicową • przedpokój o powierzchni 6 m2 Poziom drugi składa się z sypialni dębowym łóżkiem o szerokości 1,8m i zabudowanej drewnem garderoby, powierzchnia całkowita obu pomieszczeń to około 30 m2, powierzchnia użytkowa to około 15 m2. W całym mieszkaniu jest podłoga z desek sosnowych (oprócz kuchni i łazienki). Doskonała lokalizacja mieszkania pod względem komunikacyjnym – centrum miasta (Kartuska), przystanek tramwajowy i autobusowy w odległości kilkudziesięciu metrów od budynku, 9 minut tramwajem do Dworca Głównego, 13 min tramwajem do Akademii Medycznej, 18 min do Politechniki, pół godziny na Uniwersytet, 15 minut spacerem do Starówki.
Ścieżka rowerowa po drugiej stronie ulicy. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się sklepy, punkty usługowo-handlowe, banki, poczta oraz parking strzeżony. Budynek wybudowany jest z cegły, ma odnowioną elewację, jest docieplony, ogrzewanie miejskie.
Na klatce schodowej jest wydzielone zamykane pomieszczenie do przechowywania wózków lub rowerów, do klatki wchodzi się na domofon. Okna PCV są wyposażone w kilkustopniową regulację kąta otwarcia oraz dodatkowe zabezpieczenia
przed dziećmi, zostały wymienione w 2010 roku.
Możliwość korzystania z dużej piwnicy (20m2). Cena za wynajem: 1400 zł (cena podlega ewentualnej negocjacji) Opłaty stałe: 640 zł w sezonie zimowym (X-IV), 485 zł w sezonie letnim (V-IX) Media (woda, prąd i gaz) rozliczane według aktualnego zużycia MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1 LIPCA 2014 OFERTA TYLKO DLA NIEPALĄCYCH!